Zgodnie z § 1 STATUTEM SITK RP ust. 1:
„Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej
jest organizacją naukowo-techniczną o celach niezarobkowych,
działającą na rzecz transportu i dla dobra swoich członków.”

Aktualności

Uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych Klubu Seniorów przy SITK RP Oddział w Warszawie

Opublikowano: 2023-04-05

W dniu 30 marca 2023 r. odbyło się w Domu NOT w Warszawie uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych aktywistów Klubu Seniora przy Oddziale SITK RP w Warszawie. W spotkaniu udział wzięło szacowne grono 17 członków Klubu. Udział wziął również Prezes Zarządu Oddziału kol. inż. Ireneusz Jasiński, który rozpoczął uroczystość krótką przemowa a następnie Ks. mgr inż. Ryszard Marciniak Krajowy Animator Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich, wygłosił okazjonalne Słowo Boże i spełnił błogosławieństwo.

Po złożeniu wzajemnych życzeń, przy skromnie zastawionym stole, o który zadbała Kierowniczka Biura Oddziału Pani Barbara Wrzalik, wysłuchano prezentacji Przedstawiciela PKP Intercity S.A. pt. „PKP Intercity, nowoczesny tabor – komfort i bezpieczeństwo”.

Po żywej dyskusji na tematy poruszone w prezentacji, dyskusja potoczyła się jeszcze o wielu istotnych dla środowiska tematów. Na zakończenie złożono sobie jeszcze raz wzajemne życzenia świąteczne.

« powrót

Partnerzy Biznesowi


Goldschmidt Thermit Polska Sp. z o.o.
86-010 Koronowo
MATERIAŁY I OPRZYRZĄDOWANIE
DO SPAWANIA TERMITOWEGOMITOR Sp z o.o. Sp. K.
Śleszyn ul. Kasztanowa 7, 99-321 Żychlin
KOMPLEKSOWE BUDOWNICTWO KOLEJOWE, PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO

Współpraca Medialna


Sektorkolejowy.pl
Twoje rzetelne źródło informacji o kolei, to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących branży kolejowej