Partnerzy Biznesowi


Goldschmidt Thermit Polska Sp. z o.o.
86-010 Koronowo
MATERIAŁY I OPRZYRZĄDOWANIE
DO SPAWANIA TERMITOWEGOMITOR Sp z o.o. Sp. K.
Śleszyn ul. Kasztanowa 7, 99-321 Żychlin
KOMPLEKSOWE BUDOWNICTWO KOLEJOWE, PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO

Informacja o reaktywowaniu pracy Sekcji Lotniczej Oddziału SITK w Warszawie

Na zebraniu w dniu 6.10.2015r. dokonano wyboru Zarządu Sekcji. Przewodniczącym Sekcji został kol. Krzysztof Jaroszkiewicz (b. długoletni pracownik PPL i biur projektowych), a jego zastępcami kol. Zbigniew Latoszek (b. pracownik PPL) i  kol. Marek Gnyś (pracownik ULC). Niestety niema już wśród nas nieodżałowanego św. pamięci Kazia Szumielewicza, który był organizatorem wielu wydarzeń Sekcji w Oddziale Warszawskim.  

Celem Sekcji jest promocja tematyki związanej z lotnictwem w szerokim zakresie: lotniska, terminale, infrastruktura lotnisk, samoloty, drony, obsługa ruchu pasażerskiego i cargo, linie lotnicze.

W ostatnich latach nastąpił duży rozwój ruchu lotniczego związany głównie z wejściem na nasz rynek linii LCC a także znaczący rozwój infrastruktury korzystając ze wsparcia  środków Unii Europejskiej. Celem Sekcji jest również wymiana doświadczeń wśród kadry inżynierów i techników w kołach zakładowych związanych z branżą lotniczą.

Pierwsze spotkanie Sekcji oraz Koła Inżynierii Komunikacyjnej naszego Oddziału odbędzie się w dniu 27.10.2015 o godz. 17.00 w Gmachu NOT. Zainteresowanych przedstawicieli Kół Zakładowych OW SITK zapraszamy na spotkanie.